- Liittynyt
- 4.2.2003
- Viestejä
- 12 751
Hain myös, pelikaanista sai kyllä hyvän pulkan. Pitää jatkossakin lainata sieltä.Nyt hakemaan kärryä huomista Lahden keikkaa varten.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Hain myös, pelikaanista sai kyllä hyvän pulkan. Pitää jatkossakin lainata sieltä.Nyt hakemaan kärryä huomista Lahden keikkaa varten.
On eurossakin sata centtiä, boomerPenassa olisi paluu sarjapainoissa markka-aikaan. Jos onnistuu niin voisi hakea vaikka laatikon hyvää jäätelöä.
Kyllä! Neljä viikkoa taas menny huonojen / erittäin huonojen unien kanssa. Eikä nuo nykyset nappulat tunnu enää auttavan. Alkaa olee aika sekava olo. Ens viikolla varmaan jonku poppatohtorin pakeille mentävä.

Nyt vaan pureudu unettomuuden juurisyyhyn. Onko hermosto ylivirittynyt kaikesta stressistä?Kyllä! Neljä viikkoa taas menny huonojen / erittäin huonojen unien kanssa. Eikä nuo nykyset nappulat tunnu enää auttavan. Alkaa olee aika sekava olo. Ens viikolla varmaan jonku poppatohtorin pakeille mentävä.
Mitäs siihen sanot, kun yks miespuolinen tuttu alkoi käyttää puolisostaan nimitystä äiti, kun saivat jälkikasvua? Siis, että jos oli asiaa vaimolleen toiseen huoneeseen, huusi "äitii, sitä ja tätä..."
Tämähän on mulle jo teknisesti ottaen päivän toka aerobinen, tunnin verran kävelymatolla. Salin yhteyteen teen yleensä lyhyemmän mutta intensiivisemmän.Päivän aerobinen tehty tunnin lenkin muodossa kun en tänään päässyt koiran kanssa treenaamaan kun talvi yllätti autoilijan
Laske viiteensataan.Kyllä! Neljä viikkoa taas menny huonojen / erittäin huonojen unien kanssa. Eikä nuo nykyset nappulat tunnu enää auttavan. Alkaa olee aika sekava olo. Ens viikolla varmaan jonku poppatohtorin pakeille mentävä.
Sain samalla reissulla vajaan neliön 3mm teräslevyä, jos nousuviikolla alkaisi veistää panssaria ainakin pa-säiliön suojaksi.Hain myös, pelikaanista sai kyllä hyvän pulkan. Pitää jatkossakin lainata sieltä.
Penassa olisi paluu sarjapainoissa markka-aikaan. Jos onnistuu niin voisi hakea vaikka laatikon hyvää jäätelöä.
On eurossakin sata centtiä, boomer![]()
Jos siis siniset=20kg, niin hyvät painothan nuo on6 sinistä kiekkoa tavoitteena taas. (penkissä 4, kyykyssä 6, mavessa 8) On joo pieniä painoja

Keskivertopakkislainen ei tee mitään liikkeitä alle 200kg painoilla, ei edes hauiskääntöä niin olenhan mä ihan heikko.Jos siis siniset=20kg, niin hyvät painothan nuo on
Parempi sää oot kyykkäämään, kuin minä ikinä.
Paska liike. Hyi kauhia.
Niiiin pakkislainen....Keskivertopakkislainen ei tee mitään liikkeitä alle 200kg painoilla, ei edes hauiskääntöä niin olenhan mä ihan heikko.