Snapchatissa Vatanen paljasti tänään lähtevänsä treenaamaan pk-seudulle ja treenikaveri on sukunimeltään Nyyssölä. Treenit kuvataan, joten herkkua luvassa.
Me Jukan kanssa tehtiin sen minkä parhaiten osaamme ja Tafferin Otto oli kuvaamassa koko setin. Multa tulee pikku pätkä koko setistä, tafferin tube kanavalle tulee sit varmaan vähän isommalla kädellä!
Hyvin toimii, äsken nappasin vinopenkkiä 60kg kässäreillä 17 toistoa. Se oli tosi ärhäkkänä pari pv mut kunnon dropeilla ja kylmähoidolla hävis kokonaan. Pidin kylmää siinä niin pitkään kun tunto hävisi ja sit kunnon voltaren haude yöksi ja aamulla taas sama rumba uudelleen jne.. Se oli ärhäkkä mutta nopea jännetupin tulehdus joka johtui omasta typeryydestä, olin laiminlyönyt kevennystä 10vk ajan. Nyt vaan täyttä häkää taas eteenpäin Eka ja vika kerta oli
Mika keskittyy lähinnä keräilemään tilauksia ja promoamaan mitä ihmeellisempiä lisäravinteita bannerin kautta. Arvostan Mikaa kehonrakentajana, mutta videoiden suhteen ei mene mitenkään edes top 10 Suomessa. Aivan liian kaupallistettua omaan makuun. Jukka on mahtava ja myös Vatanen kuuluu suosikkeihin. Sen sijaan Mikan viihdearvo on huonontunut järjettömästi gymlog -ajoilta. Vaikuttaa ehkä negaamiselta, mutta olen rehellinen ja tämä on mielipide yhden seuraajan näkökulmasta, joten ei kannata pahastua.
Sellaista kyssäriä ois että onko dieetillä järkeä tiputella treenijuomasta hiilareita pois? nyt tulee jumpan aikana otettuu 80g maltoo että voisiko tiputtaa esim 30 grammaan?
Sellaista kyssäriä ois että onko dieetillä järkeä tiputella treenijuomasta hiilareita pois? nyt tulee jumpan aikana otettuu 80g maltoo että voisiko tiputtaa esim 30 grammaan?
Ihan ensi alkuun ei kannata mennä sörkkimään niitä tärkeimpiä hiilareita, eli treenin aikana/jälkeiset hiilarit pitäisin aika tiukasti loppuun asti samoissa. Kannattapi jostain muualta karsia eka, jos alkaa pelivara loppumaan ruuasta niin sit poika lenkkarit kireemmälle