laskee se! Otappa teelusikallinen kerrallaan ehrmannia suuhun ja appelsiini tuoremehua perään, siten nielet sen rahka klöntin mehun avulla eikä jää edes jälkimakua rahkasta. Näin menee helposti yksi purkki kerrallaan!
Originally posted by Kipi I laskee se! Otappa teelusikallinen kerrallaan ehrmannia suuhun ja appelsiini tuoremehua perään, siten nielet sen rahka klöntin mehun avulla eikä jää edes jälkimakua rahkasta. Näin menee helposti yksi purkki kerrallaan!
Originally posted by wbb Niin tai yksinkertaisemmin sekoittaa rahkan joukkoon tilkan mehua ja lusikoi ääntä kohti. Tohon sopii etenkin ananasmehu loistavasti.
Originally posted by wbb Maistuuhan se, mutta ei nyt sentään noi pahalta. Itseasiassa se on jopa melko hyvää ja mikä parasta, todella helppo ja nopea syödä.