On se vaan kova jätkä. Toivottavasti ei ensi vuonna tai jossain kisoissa tulla sitten haukkumaan turhan kovasti jos epäonnistuu, koska nyt se on todistanut viimeistään olevansa kova jätkä nyt ja ikuisesti. Juurikin se että uskaltaa sanoa lehdille ja muille sen mitä tuntee ja ajattelee, että on hyvä oikeasti ja meinaa pärjätä, vaikka vastassa olis ketä, ja ne jotka uskoo tai haluaa uskoa niin tulee kannustamaan ja ne jotka ottaa nokkiinsa toisen itseluottamuksesta voi jäädä kotiin hautomaan itsemurhaa syyspimeisiin kiroten kaikkien nimet.
Se on just hyvä asenne, ja se tulee itseluottamuksesta, joka tulee taas siitä että tietää mitä tekee ja suunnittelee hommat ja uskaltaa luottaa ja antaa propseja myös itsellensä. Ja näki kyllä, esim Pitkämäki nuorena sällinä ja jännäkakka housussa ei paljoa ottanut yleisöä mukaan, vaikka yleisö oli tietty mukana. Mut jotku urheilijat odottelee ja taputtaa käsiä yhteen ja odottaa kun hurmos on kova ja sitten lähtee menemään, ojaan tai oksalle ylimmälle. Monesti meidän karpaasit ne ei oikeen uskalla ottaa sitä hurmosta, kun ne pelkää että jos ne epäonnistuu niin sitten kaikki ajattelee siitä pahasti. Joten parempi vaan jos ei kukaan odota paljon niin vähemmän paineita ja voi vaikka onnistuakin ja jos ei, niin ei kukaan mitään odottanukaan.
Nämä Tommit on tulossa tännekin jäädäkseen joten ego-vammaiset ja Raipen nöyryys-fanit ja 'emmä nyt tiiä', 'no kaippa se', 'vittu oon paska' komenttien odottajat saattavat joutua tottumaan siihen. PERKELE!