Joku tuossa jo fiksusti keksikin, että voisi laittaa tämän vuoden ACE:lle ihan oman ketjun, jotta meidän poikien seuraaminen Madridissa hieman helpottuu.
Eli jatkossa tänne...
Arnold Classic USA järjestetään jälleen maaliskuun alussa, 5 - 8 päivä. Arnold Sports UK järjestetään jälleen, vuoden tauon jälkeen 27 - 29 maaliskuuta.
Kaikkien kategorioiden...
Mr. Olympia 13.-16.9.2018
http://mrolympia.com/2018/
2018 Mr. Olympia Qualified
Name Country
Bonac, William Netherlands
Curry, Brandon USA
De Asha, Nathan United Kingdom...
Lähde : Kehonrakennusliiton Facebook
Liiton syysvuosikokous pidettiin eilen 10.12.2017 klo 16.00 Tampereella.
Liitolle valittin uusi hallitus vuosille 2018-2019...
Onko nyt siis niin, että Olympiassa on useita mahdollisia voittaja ehdokkaita? Kova kisa tulossa? Laji mennyt isosti siis hyvään suuntaan. Hadi, Derek, sukurutsa-Nick, Samson ja Curry kaikki potentiaalisesti ottelevat voitosta?
Onko nyt siis niin, että Olympiassa on useita mahdollisia voittaja ehdokkaita? Kova kisa tulossa? Laji mennyt isosti siis hyvään suuntaan. Hadi, Derek, sukurutsa-Nick, Samson ja Curry kaikki potentiaalisesti ottelevat voitosta?
Ei kertonut videolla missä tarkalleen meni ja miten pahasti, sanoi vain että tear, mutta noin paljon kun verta tulee, niin on siellä isompi repeämä. Ei puhunut detached, että ei mitään irronnut.
Kurkussa/ruokatorvessa oli jotain häikkää, ei ruokamyrkytys, kuitenkin tästä syystä meni sairaalaan.
Alla Brando itse kertoo. Regan on joissain 180-181cm paikkeilla joten Krizo on todella pitkä Andrew kanssa.
Johtuuko ero kuvakulmista vai mistä, se selviää lavalla jospa kaikki pitkät pääsisivät vertailuihin keskenään.