Paha,paha!:lol1: Arvaus oli että linkin takaa paljastuu joko meidän rakas palstamme tai JIPPIIN palsta jonka keskusteluihin osallistuvat ne kaikkein kovimmat VIIKINGIT :kippis1:
Hakukoneilla löytyy aivan tarpeeksi - usko pois! Suomalaisia linkkejä tänne ei palstan sääntöjen mukaan voi laittaa (lukuunottamatta sponsorien linkkejä), joten jääköön ne. Ulkomaalaisia on niin paljon, että on todellakin parempi, jos vain etsit sopivilla hakusanoilla parhaat. Jonkinlainen alku (ziljoona kertaa täällä tarjottu) on kuitenkin Exercise Prescription.
Originally posted by LSA_Vinnie Hakukoneilla löytyy aivan tarpeeksi - usko pois! Suomalaisia linkkejä tänne ei palstan sääntöjen mukaan voi laittaa (lukuunottamatta sponsorien linkkejä), joten jääköön ne.