BF Satu Kalmi

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Mike
  • Aloitettu Aloitettu
Parasta viihdettä tuubissa pitkään aikaan toi "Nyyssis ja nyytinmurtaja":D Piristävä poikkeus treenivideoiden ihmeelliseen maailmaan. Aiheutti useita naurunpyrskähdyksiä. Tätä ehdottomasti paaaaljon lisää!!

Sadussa on sitä jotain..Minkä lisäksi Satu on just sopivan pippurinen(tai suolainen) aisapari Mikalle jonka videoita on ollut aina ilo katsella. Toisilla vaan on hauskempaa kun toisilla,jopa treeneissä:D Arvostan.

Kiitos ja kumarrus.
 
Onko sinulla ongelmia dieetin kanssa? Syöt tarkasti ja treenaat mutta tuloksia ei tule? Voi olla että tilanteeseen löytyy ratkaisu!!

Sadun blogissa on listattu 3 yleistä diettivirhettä, joita et tule ajatelleeksi.
 
Miksi pitää kevyt viikko, tai miten toteuttaa kevyt viikko ? Mistä tietää milloin tulee keventää treenejä ?

Sadun blogissa juttua ylikunnosta ja kevyen viikon toteuttamisesta.
 
Sadun välidieetti on tullut päätökseen, ja kisojen ajankohta on lyöty lukkoon. Satu nähdään lavalla keväällä 2017.
Blogissa lisää juttua.

välidieetti-kunto-495x400.webp
 
Satu on luennoinut elokuussa Tampereella sekä Helsingissä. Huomenna pidettävä luento on livenä myös FitFarmin Facebookissa, mikäli et paikalle pääse ! Suuntaa sinne siis klo 18-20.
Aiheina mm. motivaatio, treenit, ravinto sekä kropanmuokkaus.

13716173_1116711118367689_6564719181143434043_n.webp
 
Sadun blogissa tekstiä muutoksesta sekä muutoksen pelosta.

Lopussa kevennyksenä teaseria tulevasta fitnessmyytinmurtajat jaksosta, mikäli joku sitä ei vielä ole nähnyt.
 
Hieno suoritus Mikalta!!! Isot lihakset ja ei ole aerobista tehnyt, niin sieltä tuli muita hyviä ominaisuuksia esille, joilla Mika meni ns. päätyyn saakka. Ja onhan Mikalla kova sisu olla antamatta periksi. Lisäksi Satu hyvin rytmitti, minkä Mika totesikin videolla.
 
Back
Ylös Bottom