Kyllä tuo on ehdottomasti alakanttiin, vähintään 5 h sauvajuoksua tarvitaan ennen ja jälkeen ton käsitreenin tietenkin tuo kannattaa yhdistää 8 h rintatreeniin samana päivänä, että säilyy tasapaino.
Vaipat täyty ehdottomasti ottaa mege, hyvä huomio!
Eli siis mitä, tämä koostuu kahdesta workoutista, jotka kummatkin tehdään 8 kertaa, ja yksi workout täytyis saada tehdyksi puolessa tunnissa, jos jää alle, niin hengailla ja vähän venytellä?
Ompa ainakin filmin kaveri roinannu ittesä pahannäköseksi..... minä ainakin menisin vaan kotiin, matot ikkunoihin ja peitto korville..eikä mitään käsitreenejä...:D
voisi loman kunniaksi huhtikuussa vetää tällainen 3 tunnin rääkki.Miten kannattaisi lähteä rakentamaan tällaisen järkevästi ? Vaikka ei ole järkevää :D