Olen varmaan sanonut saman jo joskus aikaisemminkin, mutta Sylvester Stallone on hienoin mies, jota pallo päällään kantaa. Pitääpä kattoa taas netistä joku Syltyn treenivideo ja painua salille.
En tiedä vääristääkö vai onko minun silmissä vikaa mutta melko laihoilta näyttää syltyn jalat eteenkin tossa ensimmäisessä kuvassa näistä "uusimmista".
Perskeles, en ole noita ikinä hyödyntänyt niin ei tullut mieleenkään vuokrata. En kyllä enää lähde kaupungille, bussikortti meni vanhaksi ja hinnat ovat kovia... no, treenataan tämä ilta pohkeita. Viisi sarjaa tehty, ainakin 15 jäljellä
Mukavasti virukset ovat tuhonneet koneeni siihen malliin etten pysty streamina katsomaan mitään. Mutta mukavahan tämä on huomata että porukka jakelee innoissaan neuvoja miten pääsen katsomaan Rockya :D Kello on joka tapauksessa sen verran että ei tässä enää leffoja katsella. Ostan/vuokraan tuon myöhemmin.