- Zen Cafe, aaarrghh!!! Eikä tämä potkut tuli-vaimo jätti-koira kuoli-hirttoköysikin katkesi -genren suomirokki enää muutenkaan oikein nappaa.
- Mamba, miten ihmeessä aikuinen mies voi määkiä kuin lammas...
- M. A. Numminen!!! :urjo: Määkii ehkä vieläpä pahemmin kuin Tero Vaara, ja meikäläiselle ei kyllä ko. herran hauskuus aukene ei sitten pätkääkään. Asiaa ei pätkääkään helpota se, että kumppanilla on jonkinasteinen fetissi Mauri Anteron "musiikkiin"... :jahas:
- NRJ/Kiss FM -tyyppinen pintapoppihöttöshitti, en osaa mainita yhtään artistia, kun ne kaikki kuulostavat ihan samalta, geneeriseltä mössöltä.
Siinäpä niitä. Jopa kaikkein kauheinta örinäoksennusheviäkin pystyn kuuntelemaan, vaikkei se nyt tod. mitään lempimusaa olekaan, mutta varsinkin tuon listan kolme ensimmäistä menevät kyllä yli sietokyvyn ja rankasti! :urjo: