No niin no...Kyllähän sitä voimaa tulee, kun vain lääkitys on kohdallaan. Eikös herralla ollut massakausi taas tässä taannoin? Pää patterin kautta sairaalaan ja sieltä uskon kautta raitistumiseen. Taitaa kuitenkin taas jatkaa vanhoilla laduillaan.
Ei siinä mitään, toisaalta Suomi tarvitsee viihdettä. Halmeen kanssa samaan kastiin luen Matti Nykäsen ja Petteri Ahomaan :D Hieman olen kyllä Halmeeseen pettynyt. Luulin ensin että kaveri on show-mielellä liikenteessä, mutta kyllä se taitaa ihan oikeasti kuvitella olevansa viisas. Paljon se on muita ihmisiä haukkunut, mutta vähissä on omat teot. Politiikkaan meni "mä vedän turpaan" asenteella, läpi mentiin nyt mutta missä näytöt? Nyt on tosin ollut hiljaista poikaa, ehkä herra on nyt alkanut oppimaan. Istuu kurahousut jalassa takapulpetissa ja on hiljaa :whip:
Älkää nyt kukaan vetäkö palkokasvia hengityselimeen. Huomasin että niin paljon on ko. tyyppiä täällä kehuttu, että pakko on pistää vastapainoa - ennen kuin koko foorumi keikahtaa.
p.s. kannattaa muuten hommata netistä se vide Halmeen ainoasta vapaaottelusta. Ei ihme ettei mies ole paljoa asiasta puhunut :D Ehtikö se kerran huitaista ilmaa ennen kuin oli vastustaja kirjaimellisesti niskan päällä? Ja sitten pitikin jo luovuttaa.